Dusza pełna marzeń

Jedno z marzeń spełnione! :D

Hej! 😀 Dzisiaj tak szybciutko 🙂 A mianowicie wczoraj udało mi się spełnić jedno z moich marzeń, a mianowicie spotkanie z jednym z moich Youtuberów. 🙂 Otóż wczoraj w Krakowie była Ewa Red Lipstick Monster!!! 😀 Jeżeli nie znacie jeszcze Jej kanału, to tutaj podaję Wam link: KLIK.
Jak wiecie albo i nie (:P) Ewa wydała ostatnio książkę „Tajniki makijażu”. Jest to poradnik makijażowy, znajdziemy tu informacje o pędzlach czy malowaniu kreski na powiece. Są świetne zdjęcia i super wyjaśnienia. I wczoraj w Pasażu Bielaka było spotkanie autorskie, które zaczynało się o 18:00. Razem z moją przyjaciółką stałyśmy w kolejce od 15:55 i dzięki temu byłyśmy jakieś pięćdziesiąte 🙂 W między czasie zapoznałyśmy kilka innych dziewczyn, dzięki którym ten czas szybko minął.
Kontakt z samą Ewą niestety był krótki, ponieważ chciało się z Nią spotkać 3000 osób! Z tego powodu troszkę nas pospieszano. Ale najważniejsze, czyli autograf, zdjęcie i uścisk było 😀 Ewa jest cudowna i, co mnie zaskoczyło, bardzo wysoka. Na filmiku nie widać czy dana osoba jest niska czy nie, dlatego to było dla mnie miłe zaskoczenie (sama jestem strasznie wysoka). Nie przedłużając, pokażę Wam kilka zdjęć 🙂

Miłego tygodnia! 😀

One thought on “Jedno z marzeń spełnione! :D

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Facebook photo

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Google+ photo

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s